TYSD Kocaeli Şubesinin Hasta Karyolası Bağışı
Şubemiz bağış olan 1 adet hasta karyolasını hastalar için kullanılmak üzere Rehabilitasyon Merkezine bağışlamıştır. Tüm hastalarımıza şifalar diliyoruz.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubesinden Anlamlı Ziyaret
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak; 89.yılımızı kutlama programımız çerçevesinde Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret ettik.
TYSD Kocaeli Şubemiz Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü Saygı, Minnet, Şükran ve Özlemle Anmaktadır
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak; Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 83. yıldönümü nedeniyle dernek bahçemizdeki Atatürk Büstü’ne çelengimizi sunarak Ata’mızı sevgi, saygı ve
TYSD Kocaeli Şubemizin Kırtasiye Malzemesi, Kaynak Kitapları ve Giyim Eşyaları Yardımları
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak; Van ilimizde bulunan Vali Mithat Bey Ortaokulu’na ses düzeni yaptırılmış, bağışçılarımız tarafından temin edilen kırtasiye malzemeleri, 8. Sınıflar için kaynak kitaplar ve çocuklarımızın