TYSD Kocaeli Şubemizin 29 Ekim Kutlaması
Cumhuriyetimizin 96’ncı yılı nedeniyle Atatürk Anıtı’na çelenk koyma töreninin ardından İzmit Gar Binası’nda Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün fotoğraflarının ve özel eşyalarının yer aldığı sergiyi gezdik. Ulu Önderimiz Atatürk ve silah arkadaşlarının ruhları şad olsun. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak; Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyacı olan 100 aileye erzak kolisi ile et ve kıyma yardımı yapıldı. Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimize burs ödemeleri ile
TYSD Kocaeli Şubemizden Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ziyareti
Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan ve çeşitli okullarda ilköğretim ve ortaöğretimde eğitim gören 50 öğrenciye “Toplu Doğum Günü” kutlaması düzenleyerek onları mutlu etmeye çalıştık. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımız,
TYSD Kocaeli Şubemiz
Kocaeli Şubesi olarak; ilimiz Suadiye köyünde yaşayan ve yürüyemediği için okula gidemeyen sevgili Ömer Baha Kaymaz öğrencimize akülü sandalye hediye ederek güzel evladımızı sevindirdik. Derneğimize katkıları olan bağışçılarımıza teşekkür ederiz.