TYSD Kocaeli Şubesi Kartepe Ortaokulunda
Kocaeli Şubemiz, Kartepe Suadiye Ortaokulu’na , iki adet laptop, bir televizyon, dört adet masa, üç adet dosya dolabı, onar adet voleybol ve futbol topu, on adet trafik konileri bağışımızı gerçekleştirmiştir.
Öğrencilerimizin sevinci bizleri de mutlu etti.Çocuklarımıza başarılar diliyoruz..
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemizin Ramazan Ayında Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi 60 aileye erzak kolisi yardımı yapılmıştır. Bağışçılarımızdan gelen fitre, zekât, oruç kefaretleri ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza verilmiştir. Şube olarak iftar programımızı gerçekleştirerek güzel bir akşam yaşadık.
TYSD Kocaeli Şubesinden Akülü Sandalye Bağışı
Derneğimiz binasında, engelli Birsen Sapmaz’a bir akülü sandalye hibe edilerek teslim edilmiştir. Güle güle kullansın..
TYSD Kocaeli Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
24 Haziran Pazartesi günü 2023-2024 çalışma yılımızı gönül huzuru içinde ve biraz da ayrılacak olmanın burukluğu ile kapattık. Huzurluyuz ihtiyacı olan birçok eve aileye yardım elimizi uzattık. Her iki bayramda