TYSD Kocaeli Şubemizden Fidan Dikimi
Tarım ve Orman Bakanlığı’nın “Geleceğe Nefes Projesi” kapsamında düzenlemiş olduğu fidan dikme kampanyasına katıldık. 11.11.2019 günü Gebze’nin Pelitli Köyü’nde 100 adet fidan dikilmiş ve bir süre önce kaybettiğimiz Genel Başkanımız Birsen Eldem adına bağışlanmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubesinin Hasta Karyolası Bağışı
Şubemiz bağış olan 1 adet hasta karyolasını hastalar için kullanılmak üzere Rehabilitasyon Merkezine bağışlamıştır. Tüm hastalarımıza şifalar diliyoruz.
TYSD Kocaeli Şubemiz Yeni Dönemin İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
Sağlık ve bereket dileklerimizle çalışmalarımıza devam etmek için yeni dönemimizin ilk toplantısında bir araya geldik. Tüm Şubelerimize de başarılar dileriz. 24.10.2021
Şubemiz 4 Anasınıfı Donanımı Gerçekleştirerek, Sınıflarımızı Çocuklarımızın Eğitimine Sunmuştur
Şubemiz 4 anasınıfı donanımı gerçekleştirerek, sınıflarımızı çocuklarımızın eğitimine sunmuştur.