TYSD Kocaeli Şubesi Engelsiz Yaşam Projesi
Kocaeli Şubemiz, Engelsiz Yaşam Projesine ilişkin olarak Engelliler Haftası münasebetiyle yürüme engelli Burhan Pala’ya akülü sandalye hediye etmiştir.
Engellilerle ilgili çalışmalar konusunda hassas olan şubemizin dernek binalarında teslim ettikleri akülü sandalye vatandaşımızı ve ailesini çok mutlu etmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemiz Fizik Tedavi Ünitesine Ekipman Desteğinde Bulunmuştur
Akmeşe Zihinsel Engelliler Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü bünyesinde kurulan fizik tedavi ünitesine ekipman desteğinde bulunularak, fizik tedavi odası tefriş edilmiştir. Burada yaşayan çocuklarımızın faydalanacağı bu odanın açılış
TYSD Kocaeli Şubemizin Kurban Bayramı’nda Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Kentimizin hayırsever bir bağışçısı tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla bağışlanan 80 adet erzak kolisi ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılmıştır. Değerli bağışçımıza teşekkür eder; bu vesileyle herkese sağlıklı, huzurlu, mutlu bayramlar dileriz 17.06.2024
TYSD Kocaeli Şubemiz 93. Kuruluş Yıldönümünü Kutladı
Kocaeli Şubesi olarak yıllardır büyük bir coşku ile kutlar; üyelerimiz ve dostlarımız ile birlikte olur, hep birlikte 10. Yıl Marşı ve İzmir Marşı ile salonları inletirdik. Bu yıl pandemi nedeniyle