TYSD Kocaeli Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar

TYSD Kocaeli Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar

24 Haziran Pazartesi günü 2023-2024 çalışma yılımızı gönül huzuru içinde ve biraz da ayrılacak olmanın burukluğu ile kapattık.

Huzurluyuz ihtiyacı olan birçok eve aileye yardım elimizi uzattık. Her iki bayramda yüzlerce aileye erzak kolilerini ulaştırdık, Kurban Bayramı’nda 50 ailenin tenceresine et girmesini sağladık.

Mutluyuz öğrencilerimizin ATATÜRK Eğitim burslarını ödedik.

Hizmet binamızın dış cephe tadilat ve boyasını yaptırdık, bahçemize bakım ve bitki çiçek ekimi yaptırarak yeni sezona güzel bir hazırlık yaptık.

Birazda hüzünlüyüz daha çok çalışmak daha çok birlik ve beraberlik içinde olmak istiyoruz.

Yazın sıcak günleri geçince yine görevimizin başında olarak çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Üyelerimize, bağışçılarımıza, dostlarımıza sağlıklı mutlu bir yaz tatili diliyoruz.

26.06.2024

Diğer Yazılar

Kocaeli

TYSD Kocaeli Şubemizden Fidan Dikimi

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın “Geleceğe Nefes Projesi” kapsamında düzenlemiş olduğu fidan dikme kampanyasına katıldık. 11.11.2019 günü Gebze’nin Pelitli Köyü’nde 100 adet fidan dikilmiş ve bir süre önce kaybettiğimiz Genel Başkanımız

Kocaeli

TYSD Kocaeli Şubesi

Derneğimizin 91.Kuruluş Yıl dönümünde Atatürk Anıtı’na çelenk koyduk. Büyük kurucumuza saygı ve şükranlarımızı sunduk. Başta Genel Merkezimiz olmak üzere tüm şubelerimizin 91. Kuruluş yılını kutluyor, başarılar diliyoruz.

Kocaeli

TYSD Kocaeli Şubemizin Plaket Takdimi

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak; 2020 yılının ilk aylarından itibaren dünyayı etkisi altına alan bulaş hastalık Covid-19’un ürkütücü sonuçları nedeniyle derneğimiz faaliyetlerini durdurmuş bulunuyoruz. Ancak bu dönemde hayırsever