TYSD Kocaeli Şubesi 89. Yıl Kuruluş Yıldönümü
TYSD Kocaeli Şubesi olarak; 89.Kuruluş Yıldönümümüzü kutlama nedeniyle Atatürk Anıtı’na çelenk konulmuştur.
Bu unutulmaz günümüz, başta Genel Merkez olmak üzere tüm şubelerimize kutlu olsun.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemize Anlamlı Ziyaret
Biz İzmitiz Platformu kurucusu Sn. Hüseyin EROL ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Sn. Meral DÖNMEZ derneğimize bir nezaket ziyareti gerçekleştirerek bizleri mutlu etmişlerdir. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunup
TYSD Kocaeli Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
TYSD Kocaeli Şubesi olarak; Derneğimizin 96. Kuruluş yılı için İzmit Kent Meydanı Atatürk Büstü önünde saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşımızı okuyarak coşku ve mutlulukla kuruluşumuzu kutladık. Başta Genel Merkezimiz olmak
TYSD Kocaeli Şubemiz Yeni Çalışma Döneminin İlk Toplantısını Gerçekleştirmiştir
Yeni çalışma dönemimizi açtık. Yardımlarımıza, yeni projelere devam edecek olmanın mutluluğu ile TYSD AİLEMİZE başarılı çalışmalar dileriz… 24.09.2022