TYSD Kocaeli Şubesi Eğitim Yardımları
Kocaeli Şubemiz, Yarbay Refik Cesur İlköğretim Okulu’na sıra, sandalye, bilgisayar ve tenis masası bağışlamış, on iki öğrencimize de iç giyim-dış giyim, eşofman takımı, mont ve kışlık botlar ile birlikte erzak yardımı yapmıştır.
Şubemizce ayrıca okulun ihtiyacı olan iki adet İngilizce sınıfının tefrişi yapılarak eğitime açılmıştır. Okul yöneticileri derneğimizin katkılarından dolayı şube yöneticilerine okulda plaket töreni düzenlemiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemize Anlamlı Ziyaret
Biz İzmitiz Platformu kurucusu Sn. Hüseyin EROL ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Sn. Meral DÖNMEZ derneğimize bir nezaket ziyareti gerçekleştirerek bizleri mutlu etmişlerdir. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunup
Kocaeli Engelliler Günü
Şubemiz, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Figen Selvi ve Ömer Aslan adlı engelli iki gence yeni bir yaşam sağlayacak birer adet akülü sandalye armağan etmiştir.
TYSD Kocaeli Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
Cumhuriyetimizin ilanının 99. yılında Atatürk Anıtı’na çelengimizi sunduk; Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, aziz şehitlerimiz ve gazilerimizi saygı ve rahmetle andık… Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. 28.10.2022