TYSD Kocaeli Şubesi

TYSD Kocaeli Şubesi

Türkiye Yardım Sevenler Derneği’nin Kuruluşunun 91. Kocaeli Şubesi’nin Kuruluşunun 78. Yıldönümü Kocaeli Ramada Plaza Otel’de tertiplenen bir gecede coşku ile kutlanmıştır.Kuruluş Yıldönümü gecesinde, dernek yöneticileri ve davetliler birlikte İzmitimizin simgesi pişmaniyeyi çekmiş, Kuruluş yıldönümü pastası kesilmiştir.Şubemizin yeni üyelerine rozetleri takılmış, derneğimize katkıları olan kişilere plaket takdim edilmiştir. Geceye Dernek üyeleri ve Yönetim Kurulu üyeleri dışında şehrimizin tanınmış ve seçkin simaları katılmış güzel bir müzik eşliğinde ve samimi bir havada kutlama yapılmıştır.

Diğer Yazılar

Kocaeli

Kocaeli Kütüphaneye Kitap Bağışı

Kocaeli Şubemiz ,Kandıra Açık Ceza İnfaz Kurumu Kütüphanesi’ne 300 adet kitap bağışı yapılmıştır.

Kocaeli

TYSD Kocaeli Şubemizin Ramazan Ayında Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar

Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi 60 aileye erzak kolisi yardımı yapılmıştır. Bağışçılarımızdan gelen fitre, zekât, oruç kefaretleri ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza verilmiştir. Şube olarak iftar programımızı gerçekleştirerek güzel bir akşam yaşadık.

Kocaeli

TYSD Kocaeli Şubemiz Dünya Engelliler Gününde Akülü Sandalye Hediye Etmiştir

Dünya Engelliler Gününde engelli bir kardeşimize akülü bir sandalye hediye ederek onun hayat mücadelesine bir nebze yardımcı olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadık. Derneğimize katkıda bulunan üye ve bağışçılarımıza teşekkür eder,