TYSD Kocaeli Şubemizden Bağış
Her yıl olduğu gibi bu yılda ihtiyaç sahiplerine ulaştık… 200 aileye ve derneğimizden burs alan öğrencilerimize erzak yardımı yaptık… Bize bu imkanı sağlayan üyelerimize ve bağışçılarımıza teşekkürlerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Minnetle Andı
Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81. yıldönümü nedeniyle İzmit Kültür Tepesi’ndeki törene katılarak Ata’mızı sevgi, saygı, özlem ve minnet ile andık.
TYSD Kocaeli Şubesi Genel Kurulu
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak 39. Dönem kongremizi başarıyla gerçekleştirdik. 116 üyemizin bulunduğu şubemizde ekseriyet sağlanmış olup Şube Başkanımız Bilge Yener bir önceki mevcut yönetim kadrosuyla birlikte tekrar seçilerek
TYSD Kocaeli Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
Cumhuriyetimizin ilanının 99. yılında Atatürk Anıtı’na çelengimizi sunduk; Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, aziz şehitlerimiz ve gazilerimizi saygı ve rahmetle andık… Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. 28.10.2022