TYSD Kocaeli Şubemiz Ebediyete İntikal Etmiş Olan Arkadaş ve Dostlarımız için Hatim ve Dualar Okumuşlardır

TYSD Kocaeli Şubemiz Ebediyete İntikal Etmiş Olan Arkadaş ve Dostlarımız için Hatim ve Dualar Okumuşlardır

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak; 28 Kasım 2022 tarihinde, ebediyete intikal etmiş olan arkadaş ve dostlarımızı anmak üzere üyelerimiz ile bir araya geldik, Dernek binamızda dualarla onları yadettik.
Okunan hatim ve duaları başta yurdumuzun kurtarıcısı Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve şehitlerimiz olmak üzere, derneğimize büyük emekleri geçen Kurucu Başkanımız Saliha Yazıcıoğlu ile yakın zamanda vefat eden İkinci Başkanımız Tarhan Bulucu ve kaybetmiş olduğumuz derneğimize büyük emekleri olan arkadaşlarımızın ruhlarına hediye ettik🙏 5 Aralık Türk Kadınına seçme ve seçilme hakkının verildiği çok anlamlı bir günde Türkiye Yardım Sevenler Derneği Karamürsel Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri derneğimizi ziyaret ettiler ve yakın zamanda kaybettiğimiz İkinci Başkanımız Tarhan Bulucu için başsağlığı dilediler.
Yaptığımız ve yapacağımız şeyler hakkında çok faydalı fikir alışverişinde bulunduk, kendilerine teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.
06.12.2022

Diğer Yazılar

Kocaeli

TYSD Kocaeli Şubemizden Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ziyareti

Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan ve çeşitli okullarda ilköğretim ve ortaöğretimde eğitim gören 50 öğrenciye “Toplu Doğum Günü” kutlaması düzenleyerek onları mutlu etmeye çalıştık. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımız,

Kocaeli

TYSD Kocaeli Şubemizin Akülü Sandalye Bağışı

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak; engelli vatandaşlarımıza el uzatmaya devam etmekteyiz. Bu kez de bedensel engelli olan bir vatandaşımıza akülü sandalye bağışında bulunarak kendisini ve ailesini mutlu ettik.

Kocaeli

TYSD Kocaeli Şubemizin Fen Bilimleri Laboratuvarı Armağanı

İlimiz Suadiye Köyü İlk ve Ortaokulu’na bir Fen Bilimleri Laboratuvarı kazandırdık. 31 Ekim 2019 günü okulda dernek yönetimi ve okul öğretmenleri ile birlikte laboratuvarın açılışı yapılmış 350 öğrencinin istifadesine sunulmuştur.