TYSD Kocaeli Şubemiz’den Atatürk Büstü
Uzun çiftlik Osmangazi İlköğretim Okulu’na yaptırmış olduğumuz ATATÜRK BÜSTÜ
‘nün açılışını ,kadını en değerli varlık olarak gören,omuzlarda taşınmaya layıktır diyen ATA’mızın anısına Dünya Kadınlar Günü’nde gerçekleştirdik.
Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte Çelenklerimizi saygı ve minnetle ATA’mıza sunduk..
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımları
Yurdumuzu ve dünyayı sarsan pandemi günlerinde uzaktan eğitim alan öğrencilerimizi unutmayarak bağışçılarımızın da katkıları ile alınan 10 adet tablet çeşitli okullarda eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere; 2 adet
TYSD Kocaeli Şubesi Genel Kurulu
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak 39. Dönem kongremizi başarıyla gerçekleştirdik. 116 üyemizin bulunduğu şubemizde ekseriyet sağlanmış olup Şube Başkanımız Bilge Yener bir önceki mevcut yönetim kadrosuyla birlikte tekrar seçilerek
TYSD Kocaeli Şubemiz Gebze Adem Yavuz Ortaokulu’na Kütüphane Yaptırmıştır
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak; eğitim alanında yaptığımız yardımlar çerçevesinde Gebze Adem Yavuz Ortaokulu’na yaptırılan kütüphanenin perde ihtiyacı karşılanmış olup, kütüphanenin açılışı gerçekleşmiştir… Tüm öğrencilere başarı ve esenlikler