Kocaeli Kütüphaneye Kitap Bağışı
Kocaeli Şubemiz ,Kandıra Açık Ceza İnfaz Kurumu Kütüphanesi’ne 300 adet kitap bağışı yapılmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubesinden Anlamlı Ziyaret
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak; 89.yılımızı kutlama programımız çerçevesinde Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret ettik.
TYSD Kocaeli Şubesi Eğitim Yardımları
Kocaeli Şubemiz, Yarbay Refik Cesur İlköğretim Okulu’na sıra, sandalye, bilgisayar ve tenis masası bağışlamış, on iki öğrencimize de iç giyim-dış giyim, eşofman takımı, mont ve kışlık botlar ile birlikte erzak
TYSD Kocaeli Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımları
Yurdumuzu ve dünyayı sarsan pandemi günlerinde uzaktan eğitim alan öğrencilerimizi unutmayarak bağışçılarımızın da katkıları ile alınan 10 adet tablet çeşitli okullarda eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere; 2 adet