TYSD Kocaeli Şubemizden Okuma Ve Sınav Salonu Açılışı
Türkiye Yardım Sevenler Derneğimizin kuruluşunun 91. yılı anısına yaptırmış olduğumuz Tıp Fakültesi ek binası 2. katta bulunan 80 kişilik ‘Okuma ve Sınav Salonu’ açılışı, 25 Aralık 2019 tarihinde Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sn. Ercüment Çiftçi, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Dilek Bayramgürler, Prof. Dr. Hüsnü Efendi, Tıp Fakültesi Öğretim Üyeleri, akademisyenler, öğrencilerimiz, üyelerimiz ve Şube yönetimi olarak bizlerin katılımı ile gerçekleşti.
Emek veren, destek sağlayan tüm dostlarımıza teşekkür eder, gençlerimize başarılı çalışmalar dileriz…
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemizin 29 Ekim Kutlaması
Cumhuriyetimizin 96’ncı yılı nedeniyle Atatürk Anıtı’na çelenk koyma töreninin ardından İzmit Gar Binası’nda Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün fotoğraflarının ve özel eşyalarının yer aldığı sergiyi gezdik. Ulu Önderimiz Atatürk ve silah
TYSD Kocaeli Şubesi
Türkiye Yardım Sevenler Derneği’nin Kuruluşunun 91. Kocaeli Şubesi’nin Kuruluşunun 78. Yıldönümü Kocaeli Ramada Plaza Otel’de tertiplenen bir gecede coşku ile kutlanmıştır.Kuruluş Yıldönümü gecesinde, dernek yöneticileri ve davetliler birlikte İzmitimizin simgesi
TYSD Kocaeli Şubesi
Derneğimizin 91.Kuruluş Yıl dönümünde Atatürk Anıtı’na çelenk koyduk. Büyük kurucumuza saygı ve şükranlarımızı sunduk. Başta Genel Merkezimiz olmak üzere tüm şubelerimizin 91. Kuruluş yılını kutluyor, başarılar diliyoruz.