Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj SAN. A.Ş.’nin Kocaeli Şubemize Eğitim Bağışı
Kocaeli İli Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren“Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj San. A.Ş. “ tarafından
Şubemize eğitim hizmetlerimizde kullanılmak üzere nakdi bağış yapılmıştır.Fabrika Müdürü Ömer Eğilmez, İnsan Kaynakları Yöneticisi Gamze Yücetaş, Bakım Mühendisi Emre Kanbolat, İş Güvenliği Müdürü Kübra Nalçacı bu vesile ile derneğimizi ziyaret etmişlerdir. Bağışın bizlere yönlendirilmesini sağlayan İnsan Kaynakları Müdürü Gökhan Bilgisu’ya teşekkürlerimizi sunarız.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubesi Eğitim Yardımları
Kocaeli Şubemiz, Yarbay Refik Cesur İlköğretim Okulu’na sıra, sandalye, bilgisayar ve tenis masası bağışlamış, on iki öğrencimize de iç giyim-dış giyim, eşofman takımı, mont ve kışlık botlar ile birlikte erzak
TYSD Kocaeli Şubemize Anlamlı Ziyaret
Biz İzmitiz Platformu kurucusu Sn. Hüseyin EROL ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Sn. Meral DÖNMEZ derneğimize bir nezaket ziyareti gerçekleştirerek bizleri mutlu etmişlerdir. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunup
TYSD Kocaeli Şubemizin 120 Aileye Erzak Yardımları
Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyacı olan 120 aileye erzak kolisi ile ayrıca süt, sıvıyağ, kaşar peyniri, beyaz peynir, et ve kıyma da vermek suretiyle aileleri sevindirmiş olup, ayrıca Atatürk Eğitim Bursu