TYSD Kocaeli Şubemizden Öğrencilerimize Bağış
Köy okulları ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bu defa da Hakkaniye Köyünün öğrencilerini sevindirdik. Anaokulunun küçük öğrencilerine bağışçımız Hande Özsevinç tarafından temin edilen çeşit çeşit oyuncaklar yanında boya kalemleri, ayakkabılar; İlkokul öğrencilerine de defterler, kalemler, ayakkabılar, çeşitli kırtasiye malzemeleri hediye edildi. Yarınların gençlerine derslerinde başarılar dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubesi 89. Yıl Kuruluş Yıldönümü
TYSD Kocaeli Şubesi olarak; 89.Kuruluş Yıldönümümüzü kutlama nedeniyle Atatürk Anıtı’na çelenk konulmuştur. Bu unutulmaz günümüz, başta Genel Merkez olmak üzere tüm şubelerimize kutlu olsun.
TYSD Kocaeli Şubemizin Acı Kaybı
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi 2. Başkanımız Tarhan Bulucu’yu bugün kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Cenazesi 06.10.2022 Perşembe günü öğlen namazına müteakip Yenidoğan Yeşil Camiiden kaldırılacaktır… Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine
TYSD Kocaeli Şubemiz Atamız’ı Saygı, Sevgi ve Minnetle Anmıştır
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü 84. ölüm yıldönümü nedeniyle Dernek bahçemizde anma töreni düzenlenmiş, Atatürk Büstüne çelenk bırakılmıştır. Atamızı saygı, minnet ve özlemle anıyoruz. 11.11.2022