TYSD Kocaeli Şubesi Genel Kurulu
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak 39. Dönem kongremizi başarıyla gerçekleştirdik.
116 üyemizin bulunduğu şubemizde ekseriyet sağlanmış olup Şube Başkanımız Bilge Yener bir önceki mevcut yönetim kadrosuyla birlikte tekrar seçilerek göreve gelmişlerdir.
Başarılarımızın devamı dileğiyle tüm üyelerimize ve bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubesinden Akülü Sandalye Bağışı
Derneğimiz binasında, engelli Birsen Sapmaz’a bir akülü sandalye hibe edilerek teslim edilmiştir. Güle güle kullansın..
TYSD Kocaeli Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
* Büyük acımız için deprem bölgesine yardımlarımızı Belediyemiz aracılığı ile gönderdik. * Her zaman desteklerimizi paylaştığımız Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği görevine gelen Prf. Dr. Görkem AKSU’ya kutlama
TYSD Kocaeli Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
TYSD Kocaeli Şubesi olarak; Derneğimizin 96. Kuruluş yılı için İzmit Kent Meydanı Atatürk Büstü önünde saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşımızı okuyarak coşku ve mutlulukla kuruluşumuzu kutladık. Başta Genel Merkezimiz olmak