TYSD Kocaeli Şubesi
Derneğimizin 91.Kuruluş Yıl dönümünde Atatürk Anıtı’na çelenk koyduk. Büyük kurucumuza saygı ve şükranlarımızı sunduk. Başta Genel Merkezimiz olmak üzere tüm şubelerimizin 91. Kuruluş yılını kutluyor, başarılar diliyoruz.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemizin Fen Bilimleri Laboratuvarı Armağanı
İlimiz Suadiye Köyü İlk ve Ortaokulu’na bir Fen Bilimleri Laboratuvarı kazandırdık. 31 Ekim 2019 günü okulda dernek yönetimi ve okul öğretmenleri ile birlikte laboratuvarın açılışı yapılmış 350 öğrencinin istifadesine sunulmuştur.
Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj SAN. A.Ş.’nin Kocaeli Şubemize Eğitim Bağışı
Kocaeli İli Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren“Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj San. A.Ş. “ tarafından Şubemize eğitim hizmetlerimizde kullanılmak üzere nakdi bağış yapılmıştır.Fabrika Müdürü Ömer Eğilmez, İnsan Kaynakları Yöneticisi Gamze
TYSD Kocaeli Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
TYSD Kocaeli Şubesi olarak; Derneğimizin 96. Kuruluş yılı için İzmit Kent Meydanı Atatürk Büstü önünde saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşımızı okuyarak coşku ve mutlulukla kuruluşumuzu kutladık. Başta Genel Merkezimiz olmak