TYSD Kocaeli Şubemiz
Kocaeli Şubesi olarak; ilimiz Suadiye köyünde yaşayan ve yürüyemediği için okula gidemeyen sevgili Ömer Baha Kaymaz öğrencimize akülü sandalye hediye ederek güzel evladımızı sevindirdik. Derneğimize katkıları olan bağışçılarımıza teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemizden Merhum Genel Başkanımız Adına 100 Adet Fidan
100 adet fidanımızı Merhum Genel Başkanımız adına diktik… Nur içinde yatsın…
TYSD Kocaeli Şubemizin 120 Aileye Erzak Yardımları
Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyacı olan 120 aileye erzak kolisi ile ayrıca süt, sıvıyağ, kaşar peyniri, beyaz peynir, et ve kıyma da vermek suretiyle aileleri sevindirmiş olup, ayrıca Atatürk Eğitim Bursu
TYSD Kocaeli Şubemizin 92. Yıl Kutlaması
92. Kuruluş yıl dönümünde Atatürk Anıtı’na çelenk koyduk. Büyük önderimize saygı ve şükranlarımızı sunduk. Başta Genel Merkezimiz olmak üzere tüm şubelerimizin 92. Kuruluş yılını kutluyor, başarılar diliyoruz.