TYSD Karşıyaka Şubesinin El Emeği Ürünler Sergisi
Kültürpark Kadın Festivali kapsamında açtığımız stantta gençlerimize Atatürk bursu vermek amacı ile görev yaptık , üyelerimizin bağışladığı el emeği ürünleri değerlendirdik .Derneğimizi tanıttık, destek olan herkese teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Karşıyaka Şubemiz “Hoş Geldin Bahar, Merhaba Yaz” Kahvaltı Etkinliğini Atatürk Burslu Öğrencilerimiz Yararına Gerçekleştirmiştir
19 Mayıs ATATÜRK’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı öncesi üye ve dostlarımızla, Atamızın kıymetli annesi Zübeyde Hanımın da kaldığı Latife Hanım Köşkü bahçesinde Karşıyaka Belediye Başkanımız Sn. Dr. Cemil TUGAY
TYSD Karşıyaka Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Paylaşma ayı olan Ramazan ‘da bağışçılarımızın ayni ve nakdi destekleri ile; 90 adet 150 TL lik erzak alışveriş çekleri ile birlikte bayramlık kahve ve şekerleri ihtiyaç sahiplerine dağıttık. Ayrıca bazı
TYSD Karşıyaka Şubemiz 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutladı
Büyük Zaferimizin 99.yıldönümünde ATAMIZIN huzurundaydık… Saygı, sevgi ve minnetle andık Atamızı ve silah arkadaşlarını… ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN. 31.08.2021