TYSD Karşıyaka Şubemizin Acı Kaybı
Derneğimize, Karşıyaka Şubemize önce gönlünü sonra ömrünü verenlerdendir değerli büyüğümüz LATİFE OĞUZTÖRELİ…
Son ana kadar yardımı düşünen, yıllardır okuttuğu burslu öğrencilerini evlatlarına vasiyet eden, TYSD benim ailem diyen, Karşıyaka Şubesi önceki dönem Yönetim Kurulu Üyeliğini büyük bir özveri ile yıllarca sürdüren LATİFE OĞUZTÖRELİ ‘yi kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyiz.
Mekânı cennet, ruhu şad olsun… Sevenlerine, TYSD Ailemize başsağlığı ve sabırlar dileriz.
16.10.2022
Diğer Yazılar
TYSD Karşıyaka Şubemiz Çocuklarımızla Birlikte 23 Nisan Sevincini Yaşamıştır
TYSD Karşıyaka Şubesi olarak değerli üyelerimiz ve bağışçılarımızla Cumhuriyeti yaşatacak çocuklarımız için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Önce Adıyaman da depremzede çocuklarımızın acılarını bir nebze olsun hafifletmek için şenlik havasında
TYSD Karşıyaka Şubemizin Gıda, Hijyen Paketi ve Giysi Yardımları
Hepimizin zor bir süreçten geçtiği bu dönemde üyelerimizin verdiği desteklerle yüreklere dokunmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde İhtiyaç sahibi 10 aileye gıda, hijyen paketi ve giysi yardımında bulunduk. *** Karşıyaka Belediyesi ve
TYSD Karşıyaka Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Paylaşma ayı olan Ramazan ‘da bağışçılarımızın ayni ve nakdi destekleri ile; 90 adet 150 TL lik erzak alışveriş çekleri ile birlikte bayramlık kahve ve şekerleri ihtiyaç sahiplerine dağıttık. Ayrıca bazı