TYSD Karşıyaka Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Minnetle Andı
Ölümünün 81. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü özlemle ve gururla anıyoruz.
Sonsuz sevgi, minnet ve özlemle…
Diğer Yazılar
TYSD Karşıyaka Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Kurucu üyemiz Latife Oğuztöreli ve ebediyete intikal eden üye ve yakınlarımız için lokma döktürdük. Ruhları şad olsun. 2 öğrenci kızımızın kışlık bot, mont ve kıyafet ihtiyaçlarını karşıladık. Yeni doğacak bir
TYSD Karşıyaka Şubemiz Depremin Yaralarını Sarıyor
Ege Kadın Dernekleri Federasyonu’nun ortaklaşa yürüttüğümüz depremzedelere yönelik çalışmalarımızda ihtiyaç kolilerini Derneğimizin ve Karşıyaka’mızın adına layık bir şekilde gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık… Ayrıca depremde evi yıkılan bir ailemizin ev eşyalarını
TYSD Karşıyaka Şubesi
ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ‘ÜN ANNESİ ZÜBEYDE HANIM’I ÖLÜMÜNÜN 96.YILINDA MEZARININ BAŞINDA MİNNETLE ANDIK.. Vatana, millete, insanlığa, tüm dünyaya örnek, hayırlı bir evlat dünyaya getiren, onu yetiştiren, Annelerin Annesi