TYSD Karşıyaka Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
Yeni çalışma dönemi açılışımız için Latife Hanım Anı Evi’ nde kahvaltı düzenledik.
Cumhuriyetimizin 99. Yıldönümünde M. Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları, ayrıca yakınlarda kaybettiğimiz kurucu üyemiz Latife Oğuz TÖRELİ ve ebediyete intikal eden tüm üyelerimiz için saygı duruşunda bulunduk.
Kahvaltımız sonrasında Genel Merkezimiz’ den gelen Teşekkür Belgesi ve Plaketleri derneğimize emeği geçen bağışçılarımıza takdim ettik.
27.10.2022
Diğer Yazılar
TYSD Karşıyaka Şubemizin Gıda, Hijyen Paketi ve Giysi Yardımları
Hepimizin zor bir süreçten geçtiği bu dönemde üyelerimizin verdiği desteklerle yüreklere dokunmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde İhtiyaç sahibi 10 aileye gıda, hijyen paketi ve giysi yardımında bulunduk. *** Karşıyaka Belediyesi ve
TYSD Karşıyaka Şubesinin Bağış Etkinliği
TYSD Karşıyaka Şubesi olarak, öğrencilerimize bağış toplamak amacıyla kahvaltı etkinliğinde buluşarak faaliyetlerimizi konuştuk. Bağışlarımız öğrencilerimiz için. Teşekkür ederiz…
TYSD Karşıyaka Şubemiz Atatürk İ.Ö.O’nun 50 Öğrencisine 1 Yıllık Kırtasiye Malzemeleri ve Giysi Yardımında Bulunmuştur
Ramazan Ayının bereketiyle ihtiyaç sahiplerine 200 ₺lik gıda paketleri dağıttık. Burslu öğrencilerimize burslarına ilaveten 200₺ ramazan yardımı verdik. Bir kız öğrencimizin dershane ücretini yatırarak erzak paketi verdik. Zor durumda olan