TYSD Karşıyaka Şubemizin Yeni Yıl Yemeği
Yeni yıl yemeğimizde dostlarımız ile beraber sağlık, huzur, barış diledik.
Burslu öğrencilerimize katkı sağlayan bağışçılarımıza teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Karşıyaka Şubemiz “Hoş Geldin Bahar, Merhaba Yaz” Kahvaltı Etkinliğini Atatürk Burslu Öğrencilerimiz Yararına Gerçekleştirmiştir
19 Mayıs ATATÜRK’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı öncesi üye ve dostlarımızla, Atamızın kıymetli annesi Zübeyde Hanımın da kaldığı Latife Hanım Köşkü bahçesinde Karşıyaka Belediye Başkanımız Sn. Dr. Cemil TUGAY
TYSD Karşıyaka Şubesinin Bağış Etkinliği
TYSD Karşıyaka Şubesi olarak, öğrencilerimize bağış toplamak amacıyla kahvaltı etkinliğinde buluşarak faaliyetlerimizi konuştuk. Bağışlarımız öğrencilerimiz için. Teşekkür ederiz…
TYSD Karşıyaka Şubemiz Hatay Samandağ’ına Etkinlik ve Derslik Konteyner’ı Bağışlamıştır
TYSD Karşıyaka Şubesi olarak deprem bölgesindeki çocuklara yönelik bir etkinlik konteyneri tasarlanmış ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Adıyaman’a depremzede çocuklarımıza bayram hediyesi olarak göndermiştik … Etkinlik ve