TYSD Kağıthane Şubesi Akülü Araba Bağışı
Kağıthane Şubemiz, Kağıthane Devlet Hastanesi’ne çocuklar için iki akülü araba bağışlamış, çocukların ameliyat ve tedavileri sırasında bu araçlarla, eğlenip, gülerek mutlu olmalarını sağlamıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Kağıthane Şubemiz
91. Kuruluş yıldönümümüzde dostlarımıza 2018 Yılı çalışmalarımızı sunduk, teşekkür plaketlerimizi verdik. Aynı zamanda; Ata’mızın Samsun’a çıkışının 100.yılı ,Derneğimizin 91. yılı dolayısıyla hazırladığımız projemize start verdik. 19 Mayıs 2019 Gençlik ve
TYSD Kağıthane Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Ramazan ayımızı geride bıraktık, Bayramımızda sağlıkla bitirdik. Şubemiz ve değerli bağışçılarımız el ele, gönül gönüle çok çalıştık tüm şubelerimiz gibi… Bursiyerlerimize, bu ayki burslarına ilaveten 1 aylık da bayram harçlığı
TYSD Kağıthane Şubemizin Kömür Yardımları
Kış mevsiminin geldiği, yağışlı ve soğuk havaların başladığı bugünlerde 7 ailemizin kömür ihtiyacını karşıladık. Sağlıkla ısınsınlar…