TYSD Kağıthane Şubemizin Kıyafet ve Kırtasiye Bağışı
Ağrı- Fatih Sultan Mehmet İlkokulu öğrencilerine mont, bot, fotokopi makinası, kitap, kırtasiye ve eşofman takımları gönderdik. Sağlıkla, güle güle kullanın sevgili çocuklar…
Diğer Yazılar
Kağıthane Akülü Araba Bağışımız
Tedavi gören çocuklarımızı mutlu etmek,korkularını biraz unutturmak adına yaptığımız akülü araba bağışımız yardımsevenlerimiz tarafından çok beğenildi,kampanyaya dönüştü. Bu kez de Halkalı Mehmet Akif Ersoy Hastahanesi çocuk kalp damar cerrahi servisine götürdük
Kağıthane TYSD Bağış
Adını vermek istemeyen bir yardımseverimiz Kağıthane Şubemize Ermenek’te yitirdiğimiz 18 madencimizin ailelerine dağıtılmak üzere 90.000 TL. bağışlamıştır. Şubemiz Yönetim Kurulu üyelerimizden Kerime EVRANDIR ve Nihal SARAL büyük bir özen ve
TYSD Kağıthane Şubesi Akülü Araba Bağışı
Kağıthane Şubemiz, Kağıthane Devlet Hastanesi’ne çocuklar için iki akülü araba bağışlamış, çocukların ameliyat ve tedavileri sırasında bu araçlarla, eğlenip, gülerek mutlu olmalarını sağlamıştır.