TYSD Kağıthane Şubemizden Şehit Fehmi Altuntaş Yatılı Bölge Okulu Öğrencilerine Bayram Hediyesi
Niğde- Bor ŞEHİT FEHMİ ALTUNDAŞ YATILI BÖLGE OKULU’nun 134 öğrencisine 3 isteklerini sorduk ve bayram hediyesi olarak götürdük.
Kitaplarını götürdüğümüz güzel kütüphanelerinin açılışını yaptık.
Niğde Tiyatro Festivalinde; 1.oldukları gerçek hayattan esinlenerek öğretmenlerinin yazdığı oyunu, Bor Kaymakamı Sn. Bekir Sıtkı DAĞ, Belediye Başkanı Sn. Serkan BARAN, Savcı Özkan AKKAYA ile birlikte seyrettik. Son derece başarılı olan çocuklarımızı kutluyoruz,bol bol okumalar diliyoruz.
Her şey sizler için sevgili çocuklar…
Diğer Yazılar
TYSD Kağıthane Şubemizin Çocuklarımıza Oyuncak Yardımları
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bu kampanyayı hazırlayan öğretmenlerimize biz de 100 adet oyuncak göndererek katkıda bulunmak istedik… Öksüz ve yetim yavrularımıza öncelik veren öğretmenlerimiz ev ev gezerek
TYSD Kağıthane Şubemizden Anasınıfına Destek
Hatay- Hassa Aktepe İlkokulu Anasınıfı’na masa ve sandalyelerinden sonra oyuncaklarını da ulaştırdık. Miniklerimiz bol bol oynasınlar…
TYSD Kağıthane Şubemizin Kitap Yardımı
Tekirdağ-Kurtdere Köyü Saray İlköğretim okulunun kütüphanesine 450 adet yeni çocuk kitabı götürdük. Robert Kolej kütüphane kolu öğrencileri de ,bizimle birlikte gelerek kitapları numaralandırarak,konularına göre ayırıp yerleştirildiler.Teşekkür ederiz sevgili gençler… Çocuklarımızın aydın