TYSD Kağıthane Şubemizden “Çocuklarımız Kitap Okusun“ Projesi
“ ÇOCUKLARIMIZ KİTAP OKUSUN “ projesi ile 15 ilimizde kütüphanesi olmayan 15 ilkokula 110’ar adet kitap yolladık. Karne hediyesi olarak da ulaştırılan kitapların tamamı yardımsevenimiz Selin KESEBİR tarafından bağışlanmıştır. Kendisine çok teşekkür eder, çocuklarımıza bol okumalı tatiller dileriz…
Diğer Yazılar
TYSD Kağıthane Şubemizin Öğrencilerimize Giysi Yardımı
Okulların açıldığı kısa dönemde; Diyarbakır- Mezrik Mezrası İlkokulu, Siirt- Yeşilkonak İlk ve Ortaokulu, Hakkari- Altınsu Köyü Atatürk Ortaokulu, Aksaray- Ortaköy Anadolu Lisesi öğrencilerine mont ve bot yolladık. Güle güle giysinler…
TYSD Kağıthane Şubemizin Pervin Zülfikari Özel Eğitim Anaokuluna Yeni Yıl Armağanları
Pervin Zülfikari Özel Eğitim Anaokulumuzun 1 yıllık bez ve kaymaz terlik ihtiyacını karşıladık. Yılbaşı kolilerini özel çocuklarımıza ulaştırdık. Yeni yılın çocuklarımızı daha çok gülümsetmesini dileriz. İYİ SENELER…
TYSD Kağıthane Şubemizden Sağlık Çalışanlarımıza Destek
Emekleri ödenmez sağlık çalışanlarımıza desteğimizi devam ettirmek, enerjilerini artırmak amacıyla KAĞİTHANE DEVLET HASTANESİNE, 350 kişilik baklava ulaştırdık. Kolaylıklar gelsin, başarılar dileriz. Sağlıkla kalın, sağlık için tüketin…