TYSD Kağıthane Şubemizin Ramazan Aynı Boyunca Sürecek Gıda Yardımı
Alibeyköy-Güzeltepe mahallesi muhtarı Ulaş Fidan ile yaptığımız ortak çalışma ile; her hafta 10 yaşından küçük çocuğu olan ihtiyaç sahibi 40 aileye süt ve yumurta dağıtıyoruz.
Ramazan boyunca sürecek dağıtımı elleriyle yapan muhtar Ulaş Fidan’a çok teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD Kağıthane Şubemizin Ramazan Etkinlikleri
Ramazan ayı içerisinde gerçekleştirdiğimiz rutin çalışmalarımızda; geleneksel hale gelen Hasbahçe iftarlarımızda her gece 100-120 misafirimizi ağırladık. 170 çocuğumuzla birlikte bayramlıklarını seçtik, sevindik, sevindirdik . 75 ailemize 100₺ lik alışveriş kartlarını
TYSD İstanbul ve Kağıthane Şubelerimiz Şişli Belediye Başkanı Sn. Muammer Keskin ve Belediye Vaşkan Yardımcısı Sn. Ömer Lütfi Özenç’e Nezaket Ziyaretinde Bulunmuştur
TYSD İstanbul ve Kağıthane Şubeleri olarak Cumhuriyetimizin 100. Derneğimizin Kuruluşunun 95.Yılı kapsamında 10 Mart 2023 tarihinde ŞİŞLİ CEMİL CANDAŞ KÜLTÜR MERKEZİ’ nde gerçekleştireceğimiz konser etkinliğimiz için bizlere her türlü desteği
TYSD Kağıthane Şubemizin Yeni Yıl El İşi Sergisi
Yeni yıl el işi sergimizi Büyük Kulüp Kış Bahçesinde kahvaltılı olarak düzenledik. Bizimle olan tüm misafirlerimize teşekkür eder, yeni yıllarını kutlarız.