TYSD Kağıthane Şubesi Bisiklet Bağışı
Şubemiz her akşam verdiği iftar yemekleri ve rutin yardımların dışında “30 Ramazan günü için 30 Çocuğumuza 30 Bisiklet “armağan etmiş, mutluluklarına ortak olmuştur.
Diğer Yazılar
TYSD Kağıthane Şubemizin Geleneksel Öğrenci Tanışma Yemeği
Her yıl düzenlediğimiz geleneksel öğrenci tanışma yemeğimizin konuşmacısı Dr.Özgür BOLAT’dı. Öğrencilerimize başarılı ve kişisel gelişimleri için uygulanabilir önemli önerilerde bulunarak dikkatlerini çekti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
TYSD Kağıthane Şubemizin Alışveriş Kartı Desteği
Bu zor günlerden geçerken, yardımlarımızı ulaştırmaya çalışıyoruz. Çalışan ancak bu dönemde işini kaybeden bazı öğrencilerimizin burslarıyla birlikte diğer ihtiyaçlarını da karşıladık… Pervin Zülfikari Özel Eğitim Okulumuzda da işten çıkarılan 10
TYSD Kağıthane Şubemizden Öğrencilerimize Giysi Armağanı
Doğu’daki çocuklarımıza mont, bot,eşofman, iç çamaşırı ve çorap göndermeye devam ediyoruz. Bugün ihtiyaçlarını ulaştırdığımız okul, Ağrı- Diyadin ULUKENT İLKOKULU öğrencileri, güle güle giysinler…