TYSD Kağıthane Şubemizden Okul Forması Bağışı
İstanbul – Balat Tarık Us Ortaokulunun 150 öğrencisine yeni okul formalarını armağan etmenin mutluluğunu yaşadık. İyi günlerde kullanın sevgili çocuklarımız…
Diğer Yazılar
TYSD Kağıthane Şubesi Bisiklet Bağışı
Şubemiz her akşam verdiği iftar yemekleri ve rutin yardımların dışında “30 Ramazan günü için 30 Çocuğumuza 30 Bisiklet “armağan etmiş, mutluluklarına ortak olmuştur.
Kağıthane TYSD Bağış
Adını vermek istemeyen bir yardımseverimiz Kağıthane Şubemize Ermenek’te yitirdiğimiz 18 madencimizin ailelerine dağıtılmak üzere 90.000 TL. bağışlamıştır. Şubemiz Yönetim Kurulu üyelerimizden Kerime EVRANDIR ve Nihal SARAL büyük bir özen ve
TYSD Kağıthane Şubemizin Alışveriş Kartı Yardımı
İlçemizde ekonomik zorluk içinde olan ailelere destek amacıyla alışveriş kartlarımızı ulaştırmaya başladık. Güle güle harcasınlar…