TYSD Kadıköy Şubesi Genel Kurulu
Kadıköy Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Yönetim Kurulu arkadaşlarımızı gönülden kutlar,güzel çalışmalarının devamlı olmasını dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD Kadıköy Şubemiz Yeni Yıl Yemeğinde Buluşmuştur
TYSD Kadıköy Şubesi olarak Geleneksel Yeni Yıl Yemeğimizde Cumhuriyetimizin 100., derneğimizin 95. Kuruluş Yıldönümünü coşkuyla kutladık. 21.12.2023
Kadıköy İstanbul Şubeler Toplantısı
Mayıs ayında gerçekleştirilen İstanbul Şubeleri Toplantısı Kadıköy Şubemizin ev sahipliğinde Taksim Gönen Otel’de yapılmıştır. Toplantıya Bakırköy, Beykoz,Beyoğlu,Eyüp,Fatih,İstanbul,Kartal,Pendik,Sarıyer,Şişli,Üsküdar şubelerimiz katılmışlardır. Toplantının ana başlıkları; Mayıs ayında şubelerimizin topluca gerçekleştirdiği El İşi Sergisi,
TYSD Kadıköy Şubemizin Geleneksel İftar Yemeği
TYSD Kadıköy Şubesi olarak her yıl düzenlediğimiz Geleneksel İftar Yemeğimizde Değerli Bağışçılarımız ve Üyelerimiz ile beraber hem Ramazan ayını kutladık hem de öğrencilerimizin ve ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin hayatlarına küçük de