TYSD Kadıköy Şubemize Taziye Ziyareti Gerçekleştirilmiştir
Şube Başkanımız Huriye ÖNCÜL’ ün değerli eşlerinin vefatı sebebiyle Şubemize taziye ziyaretinde bulunan GENEL BAŞKANIMIZ Sn. Dilek BAYAZIT, TYSD BAKIRKÖY, BEYKOZ, KAĞITHANE ve KARTAL ŞUBELERİMİZ’ e teşekkürü borç biliriz.
25.05.2023
Diğer Yazılar
TYSD Kadıköy Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencisi Mezun Olmuştur
Göğsümüzü kabartan mezuniyet haberlerimizden; Burslu öğrencimiz Sevgili Gizem Miray MUMCU Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni Dönem 3.sü olarak bitirerek hepimizi gururlandırdı. Yolu açık, başarıları daim olsun. 07.07.2022
Kadıköy 24 Kasım Öğretmenler Günü
Şubemiz Öğretmenler Gününde Başöğretmenimiz ATA’mızı ANITKABİR’de ziyaret etmiştir..Şube Başkanımız Huriye ÖNCÜL şeref defterine ATA’mıza olan saygı ve minnet duygularını aktarmıştır. Şube arkadaşlarımız, üyelerimiz ile Ankara gezimizi büyük bir memnuniyet ile
TYSD Kadıköy Şubesi Genel Kurulu
Kadıköy Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Yönetim Kurulu arkadaşlarımızı gönülden kutlar,güzel çalışmalarının devamlı olmasını dileriz.