TYSD İzmir Şubemizin 29 Ekim Kutlaması
Cumhuriyetimiz’in 96.yılında Atamı’zın huzurundaydık… Kutlu olsun…
Diğer Yazılar
TYSD İzmir Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Yaklaşan Ramazan ayı öncesi Nisan ayı öğrenci bursları ve daimi yardım alan ihtiyaç sahiplerinin hesaplarına yardımları yattı… Bir bağışçımızın gönderdiği 250 adet Bim alışveriş kartı Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evi
TYSD İzmir Şubesi Yaşlılar Haftası
Yaşlılar Haftası dolayısı ile 6 Mart 2017 tarihinde Tülay Aktaş Güç Birliği toplantısında gerçekleşen “ Yaşlı İhmali ve İstismarı “ konulu panelde TYSD Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evi’mizin tanıtımı yapılmış
Büyüklerimiz, Küçüklerimizi Ziyarete Gittiler
Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evi sakinleri TYSD İzmir Şube Müdiremiz Sn. Hülya Bilgin ile birlikte Zübeyde Hanım Eğitim Kurumunu ziyaret etti.