Ana-Kız Okuldayız Okuma Yazma Kampanyası
2008 yılında yurt çapında başlayan “ana-kız okuldayız” okuma-yazma kampanyasına, TYSD Kuşçular İ.Ö.O ve İzmir şubemiz katılmıştır. 16 bayan ve 4 erkek kursiyer mezun olarak, düzenlenen törende sertifikalarını almıştır. Okulumuz öğretmenleri ve şubemiz büyük bir özveriyle çalışmışlardır. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD İzmir Şubesinden Bayram Hediyesi
Şubemiz Ege Üniversitesi Beyin Cerrahisi Çocuk Servisi’ndeki çocuklarımıza bayram hediyeleri götürmüştür.
TYSD İzmir Şubemizin “Okulum Temiz” Belgesi
Urla Kuşçular İzmir Yardım Sevenler Derneği İlk ve Orta Öğretim Okulumuz “Okulum Temiz” belgesi almıştır… Şube olarak okulumuza her ay temizlik maddesi yardımı yapıyoruz… Bağışçılarımız ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin okul kıyafetlerini
İzmir’in Açtığı Kurslar
Şubemizin 87’nci yıl kutlamaları Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evi sakinlerinin açılan kurslarda ürettikleri elişi, takı ve resimler sergilenmiştir. Kurs öğretmenlerimize çiçek ve teşekkür belgesi verilmiştir. Açılan