İzmir 10 Kasım Atamızı Anma Günü
Şubemiz 10 Kasım 2015 tarihinde İzmir Meydanında Atatürk Büstüne çelenk koyarak saygı duruşunda bulunmuştur.
Diğer Yazılar
TYSD İzmir Şubemizin Dinlenme Evi Ziyareti
Karabağlar Belediye Başkanı Sn. Muhittin SELVİTOPU, TYSD Kemal TARIM Dinlenme evimizin kıymetli büyüklerini ziyaret ederek onları ve bizleri mutlu etti. Kendisine teşekkür eder, babalar gününü kutlarız… “ Geçen Anneler Günü’nde,
TYSD İzmir Şubesi Genel Kurulu
Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik. Üyelerimize, dostlarımıza bize olan güven ve destekleri için teşekkür ederiz. Bereketli, başarılı bir çalışma yılı daha dileriz.
TYSD İzmir Şubemizin “İyilik Atölyeleri” Projesi
TYSD VE Karabağlar Belediyesi Ortak Projesi olan’ İYİLİK ATÖLYELERİ ‘imza töreninde Karabağlar Belediye Başkanı Sn. Muhittin Selvitopu ile beraber imzalarımızı attık… Hayırlı olması dileklerimizle…