TYSD İzmir Şubemizden Fidan Dikimi
Merhum Genel Başkanımız adına 50 tane fidan diktik. Mekanı cennet olsun…
Diğer Yazılar
TYSD İzmir Şubesi İzmir İleri Yaş Sempozyumu…
3. Uluslar arası, 12. Ulusal İzmir İleri Yaş Sempozyumu 27/28 Şubat günlerinde yapıldı. TYSD İzmir Şubesi Dr. Kemal TARIM Dinlenme Evi Vakfı olarak ” İLERİ YAŞ DOSTU ” ödülünü, Vakıf
TYSD İzmir Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımları
Daimi aylık yardım yaptığımız Özge kızımız bebeğini dünyaya getirince nakit yardımı, bebek bezi ve giysiden oluşan bir paket hazırlayarak annesine teslim ettik… Uzaktan eğitime erişim güçlüğü çeken 5 ilkokul öğrencimize
TYSD İzmir Şubemiz
TYSD İzmir Şubemiz ve İzmir Kent Konseyi ortaklığında düzenlediğimiz organizasyona katılan tüm dostlarımıza ve İzmir Kent Konseyi Başkanı Sn. Nilay KÖKKILINÇ’ a katkılarından dolayı teşekkür ederiz. 31.01.2024