TYSD İstanbul Şubemizin Tekerlekli Sandalye Yardımları
Bağışçımız Sn. Yetkin TEPEKÖYLÜ Şubemizin kıymetli bağışçılarından merhum Handan ERTUĞRUL anısına 8 adet manuel tekerlekli sandalye bağışında bulunmuştur…
Sandalyeler tespit edilen ihtiyaç sahipleri doğrultusunda muhtelif şehirlerimize gönderilmiştir…
Bağışçımıza teşekkürlerimizi sunar, Handan Ertuğrul büyüğümüze rahmet dileriz.
20.05.2021
Diğer Yazılar
TYSD İstanbul Şubemiz Eruh Atatürk İ.Ö. Okulu’nun 72 Öğrencisinin Önlük İhtiyaçlarını Karşılamıştır
Yeni öğretim yılı başlarken ERUH ATATÜRK İ.Ö. Okulu’nun 72 öğrencisinin önlük ihtiyaçlarını karşıladık. Başarılı ve sağlıklı bir yıl dileklerimizle. 14.09.2022
TYSD İstanbul Şubemizin Acı Kaybı
Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi Sevgili Pınar Kökes’i çok genç yaşta kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz… Cenazesi bugün öğle namazını müteakiben Halıcıoğlu Çıksalın Camii’nden kaldırılacak, Sütlüce Mezarlığına defnedilecektir… Kederli ailesi ve tüm
TYSD İstanbul Şubemizin Çevrimiçi Toplantısı
Salgın sebebiyle binamızda bir araya gelemesek de olağan yönetim toplantılarımızı çevrimiçi olarak gerçekleştiriyoruz… Herhangi bir mağduriyet yaşamasınlar diye burslu öğrencilerimizin burslarını yatırmaya devam ediyoruz… Şişli Belediyesi, Beyoğlu Halıcıoğlu Mahalle Muhtarlığından