TYSD İstanbul Şubemiz Beyaz Köşk’de Sn. Dilek İmamoğlu ile Bir Araya Gelmiştir
Sn. Dilek İMAMOĞLU’ nun nazik daveti üzerine kendisiyle Emirgan Korusu’ ndaki Beyaz Köşk ‘ de bir araya geldik…
Derneğimiz ve çalışmalarımız hakkında bilgi verdik, birlikte yürütebileceğimiz ortak projeler üzerinde sözleştik…
Nazik daveti, sıcak ilgisi ve misafirperverliği için şükranlarımızı sunarız.
30.06.2022
Diğer Yazılar
TYSD İstanbul Şubemizin Çevrimiçi Toplantısı
Salgın sebebiyle binamızda bir araya gelemesek de olağan yönetim toplantılarımızı çevrimiçi olarak gerçekleştiriyoruz… Herhangi bir mağduriyet yaşamasınlar diye burslu öğrencilerimizin burslarını yatırmaya devam ediyoruz… Şişli Belediyesi, Beyoğlu Halıcıoğlu Mahalle Muhtarlığından
TYSD İstanbul Şubesi
91.Kuruluş yıldönümüzü Radison Blu Pera Otel ‘de bir öğle yemeği ile kutladık. Sarıyer ve Beşiktaş Şube Başkanlarımız, üyelerimiz , bağışçılarımız ve gönül dostlarımızla bu özel günümüzü paylaşmaktan onur duyduk.. Nice
TYSD İstanbul Şubemizin Serebral Palsi Hastası Çocuklarımıza Özel Yapım Sandalye Yardımları
ABD ‘den bize ulaşan kıymetli bağışçımızın destekleriyle Kırıkkale, Şanlıurfa ve İstanbul Esenyurt da yaşayan 3 ayrı Serebral Palsi hastası çocuğumuzun yaşamlarına dokunduk… Özel yapım sandalyeleri ile hayata daha sıkı tutunmaları