TYSD İstanbul Şubemiz Bakırköy Belediye Başkanı Sn. Dr. Bülent Kerimoğlu2nu Ziyarette Bulunmuştır
Türkiye Yardım Sevenler Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu olarak, Bakırköy Belediye Başkanı Sn. Dr. Bülent Kerimoğlu ve Bakırköy Sanat Lisesi’ne ziyaretlerde bulunduk.
31.10.2022
Diğer Yazılar
700 m2lik Alana 200 Kişilik Kız Öğrenci Yurdu Yapımına Başlanmıştır
İstanbul Şubemiz tarafından, Ardahan Üniversitesi kampüsünde 7000 m²’lik alana 200 kişilik Kız Öğrenci Yurdu yapımına başlanmıştır.
TYSD İstanbul Şubemizin Kurban Bayramı Yardımları
Yaklaşan Kurban Bayramı vesilesiyle daimi yardımda bulunduğumuz ihtiyaç sahibi ailelerimizin yanısıra, Ayazağa ve Piripaşa Mahallesi Muhtarlarımızın belirlediği ihtiyaç sahibi ailelerimiz de dahil olmak üzere toplamda 54 ailemize nakit yardımında bulunduk..Güle
TYSD İstanbul Şubemizin “Cumhuriyet Engel Tanımaz” Kampanyası Kapsamında 50 Adet Tekerlekli Sandalye Yardımı
29 Ekim 2020 tarihine kadar 29 sandalye diyerek başlattığımız “CUMHURİYET ENGEL TANIMAZ” kampanyamızı 50 sandalye ile tamamlamış olmanın sevincini yaşıyoruz… Akülü, manuel, özel yapım, çocuk sandalyesi, aktif manuel olmak üzere