TYSD İstanbul Şubemiz 81. Kuruluş Yıldönümünü Kutlamaktadır
28 Nisan 1941 yılında kurulmuş olan Şubemizin 81. Kuruluş Yıldönümünü Yönetim Kurulumuz ile kutladık.
Başarı, bereket ve sağlıkla nice çalışma yılları geçirmek dileklerimizle.
28.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD İstanbul Şubemizin Online Toplantısı
Covid-19 günlerinde her hafta Pazartesi 12.00 de online olarak toplanan İstanbul Şubemizin Yönetim Kurulu toplantısına, bugün Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT‘da katıldı. Şubemizin hazırladığı gündem maddeleri konuşuldu, bu dönemde Genel Merkezimizin
TYSD İstanbul Şubemiz Çocuklarımız İçin Satranç Panosu ve Folklor Kıyafetleri Bağışında Bulunmuştur
Eğitimlerine destek, hayallerine ortak olalım istedik ve MUĞLA Ula Karabörtlen Selahattin Göktuğ İlk Öğretim Okulu öğrencileri için satranç panosu ve folklor kıyafetleri bağışında bulunduk. Çocuklarımız mutlu, biz mutlu. 30.08.2022
TYSD İstanbul Şubemiz Eruh Atatürk İ.Ö. Okulu’nun 72 Öğrencisinin Önlük İhtiyaçlarını Karşılamıştır
Yeni öğretim yılı başlarken ERUH ATATÜRK İ.Ö. Okulu’nun 72 öğrencisinin önlük ihtiyaçlarını karşıladık. Başarılı ve sağlıklı bir yıl dileklerimizle. 14.09.2022