TYSD Genel Merkezimizi Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden Mezun Olan Hande Ziyaret Etmiştir

TYSD Genel Merkezimizi Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden Mezun Olan Hande Ziyaret Etmiştir

Kastamonu / Bozkurt’lu öğrencimiz, ailece mağdur olanlardan içimizi dağlayan sel felaketinde. Artık her şey geride kaldı, umut dolu, heyecanlı Doktorumuz.

Bir an önce göreve başlamak, ona emek verenlere, ailesine, Bozkurt’a hizmet etmek istiyor.

Dün Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu, diploma törenini beklemeden gözünde yaş, yüreğindeki sevinçle bizi ziyarete geldi. TYSD Ailemize teşekkür ve sevgisini ileterek bizleri de mutlu etti.

Başarıların daim olsun, yolun açık, şansın bol olsun sevgili HANDE…

16.06.2022

Diğer Yazılar

Haberler

TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Sizlere Teşekkür Etmektedir

KAAN EFE bebeğimize şifa yolunda destek olan TYSD Ailemize ve tüm katkı sağlayanlara teşekkürlerimizle #tysdailesi 04.01.2023

Haberler

TYSD Genel Merkezimiz Lokma Hayrı Yaptırmıştır

CUMHURİYETİMİZİN 100. Yılında Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, Şehitlerimiz, Derneğimizin kurucuları, Başkanlarımız, Üyelerimiz, Bağışçılarımızın ruhuna, Ailelerimiz, Ülkemiz ve Dünyamız için barış, hoşgörü, iyilik ve bereket DUASI okutarak, lokma hayrı yaptırdık. Genel

Haberler

TYSD Genel Merkezimizin Danışma Birimi Bölümü

Derneğimizin misafirlerinin, halkımızın, öğrencilerimizin ve bizlerin sağlığı ve güvenliği yararına olacağı inancıyla DANIŞMA BİRİMİ’mizi Derneğimiz giriş bölümünde oluşturduk. Yapımı sırasında sevgili personel arkadaşlarımızın büyük emek, heyecan ve desteklerine teşekkür ederiz.