TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz
SESİMİ DUYAN VAR MI?
17.08.1999 / 03:02
Allah milletimize bir daha böyle acılar göstermesin.
17.08.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 129 Şubemiz Kurban Bayramınızı Kutlamaktadır
Sağlıkların yerinde, sofraların bereketli olduğu; sevdiklerimizle beraber yüzlerin güldüğü bir bayram geçirmenizi temenni ederiz. Kurban Bayramınız kutlu olsun. 16.06.2024
TYSD Genel Merkezimiz “Kamu STK İş Birliğinde Türkiye’de Gönüllülük Bilincinin Arttırılması Projesi” Final Konferansına Katıldılar
T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen “KAMU STK İŞ BİRLİĞİNDE TÜRKİYE’DE GÖNÜLLÜLÜK BİLİNCİNİN ARTTIRILMASI PROJESİ” kapsamında düzenlenen Gönüllülük Manifestosu adlı çalışmanın final konferansına Genel Merkez Yönetim
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz
“Gençler cesaretimizi takviye ve idame eden sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve irfan ile insanlık ve medeniyetin, vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli timsali olacaksınız. Yükselen yeni nesil, istikbal sizsiniz.