TYSD Genel Merkezi

TYSD Genel Merkezi

Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT 16.04.2021 Cuma saat 21.00 de

Sn. Melek Pakyüz KIRMIZITUNA’nın instagram hesabında canlı yayın konuğu olacak.

Sevgili Arkadaşımız Melek KIRMIZITUNA ; 34 yıl yönetici olarak görev yaptığı Bankacılıktan emekli olduktan sonra anne ve teyzesinin uzun yıllardır üyesi oldukları TYSD Kadıköy Şubesine üye oldu.

Şube Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışan Sn. KIRMIZITUNA sağlık sorunları nedeniyle , 12 yıl onursal üyelik hizmet madalyasını alarak yönetim kurulu üyeliği görevinden ayrıldı .

Ancak derneğimizin üyesi ve her daim gönüllü neferi olarak her zaman, her koşulda hizmete devam etmektedir.

Kadıköy Belediyesi Müzik Gönüllüleri Yönetiminde görev alan

Sn. KIRMIZITUNA , TSM korolarında koro başkanı, solist ve korist olarak bulunmakta ve konserlerde sunuculuk yapmaktadır.

Pandemi nedeniyle ara verdiği müzik yolculuğuna sosyal medyada çeşitli sanatçı dostlarının katılımıyla gerçekleştirdiği müzik ve kültür sohbetleriyle devam etmektedir.

DERNEĞİMİZİ konuk eden gönül dostumuza teşekkür ederiz…

#mlkpkyz

#dibayazit

13.04.2021

Diğer Yazılar

Haberler

TYSD Genel Merkez ve 132 Şubemiz…

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI’mız kutlu olsun… ATA’mızın asilliği , kararlılığı , vatan millet sevgisi , azmi ve hedefleri gözlerindeki ifadeden öyle güzel okunuyor ki “ hep en güzel şekilde resmetmeye

Haberler

TYSD Genel Merkez ve 132 Şubemiz 93. Yılımızı Kutluyor

Önce gönlümüzü, sonra ömrümüzü verdiğimiz, emekle, sevgiyle, heyecanla hizmet ettiğimiz Türkiye Yardım Sevenler Derneğimizin 93. yılını en kalbi duygularımızla kutlar, sağlık ve başarıyla daha nice nice yıllarda var olmayı temenni

Haberler

TYSD Genel Merkezimizin Anlamlı Ziyareti

92. Kuruluş ve Ödül Törenimiz’de bizleri onurlandıran ve Şehrimiz Ankara’nın Altındağ ilçesine kazandırdığı yeni çehre ve yerel yöneticilik anlayışı için ‘Gönül Ödül’ü takdim ettiğimiz Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Sn.