TYSD Genel Merkezi ve 133 Şubemiz
İstanbul ve çevresinde hissedilen 5,8 şiddetindeki deprem ve devam eden artçılarının son olması en büyük duamızdır…
Milletimize ve depremin çaresizliğini yaşayan her kese geçmiş olsun dileklerimizi iletir, çözümlerin acil olarak hayata geçirilmesini dileriz…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi Üyelerinden Sayın Layıkhan Özder Hanımın Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimize Anlamlı Bağışı
Derneğimizin değerli üyelerinden sadece biri sevgili Layıkhan ÖZDER… 15 gün sonra kitapçı raflarında yerini alacak, ancak internet üstünden satışına başlanmış olan YÜREK AĞLARSA adlı eserinin tüm gelirini Derneğimiz Atatürk Eğitim
TYSD Genel Merkez ve 133 Şubemizin Babalar Günü Mesajı
Yaslandığımız dağ, arkamızdaki güç, koruyan, kollayan, yüreği engin tüm babalarımızın BABALAR GÜNÜ’ nü kutluyor , aramızda olmayanları rahmet ve dua ile anıyoruz “Baba! her yılbaşında sana söyleyecek bir tek sözüm
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz
Bazen Felaketler Üst Üste Gelir Acımız çok büyük, yaralarımız derin, yüreğimiz dağlandı. Sorunlar yıllardır aynı, çaresiz kalışlar aynı, kader aynı. Yangınlarımızı söndüren, yüreğimizi soğutan SU . Aynı SU bir kez