TYSD Genel Merkez Güz Kermesi
Dernek binamızda elişlerimizi misafirlerimizin beğenisine sunduk. Bizimle olan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz..
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimize Anlamlı Ziyaret
Bugün Genel Merkezimizde kıymetli bir misafirimiz vardı.. Aksaray Şubemiz kurucu üyelerinden, değerli büyüğümüz Fazilet BERKSOY Hanımefendi, kızı Ümran SARIKAYA, torunu Şule SARIKAYA ile üç kuşak olarak ziyaretimize gelerek bizleri onurlandırdılar…
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemizin Kadın Cimnastik Grup Milli Takımımıza Kutlama Mesajı
Şu zor günlerde ne iyi geldi hepimize. Gururlandık, sevindik, övündük. Kadın Cimnastik Grup Milli Takımımız bir ilki başardı, Ukrayna’da Avrupa şampiyonu oldu. Ülkemize Avrupa şampiyonluk gururunu yaşatan Duygu Doğan, Azra
TYSD Genel Merkezimizin İhtiyaç Sahibi Ailelerimize Yardımları
ARİFE; halkımızın deyimiyle 11 ayın sultanı Ramazan’a ELVADA’dır. Bugün bizde Ramazan ayı yardımlarımıza ELVADA dedik… Genel Merkezimizin vefakar personel arkadaşlarımızdan İlhan ÖZTEN ve Ali TAYLAN bugün de Altındağ/Karapürçek mahallesinde yaşayan