TYSD Genel Merkezimizin İhtiyaç Sahibi Ailelerimize Yardımları

TYSD Genel Merkezimizin İhtiyaç Sahibi Ailelerimize Yardımları

ARİFE; halkımızın deyimiyle 11 ayın sultanı Ramazan’a ELVADA’dır.

Bugün bizde Ramazan ayı yardımlarımıza ELVADA dedik…

Genel Merkezimizin vefakar personel arkadaşlarımızdan İlhan ÖZTEN ve Ali TAYLAN bugün de Altındağ/Karapürçek mahallesinde yaşayan kayıtlı ve tespitli ihtiyaçlı ailelerimizin kapısını çaldılar.

Ekonomik imkansızlıklarının yanında ciddi sağlık sorunları da olan ailelerimize 500₺ lik nakit yardımımız bir nebzede olsa yüzlerini güldürdü.

Evlerin birinde Lösemili çocuğu olan kanser hastası annemize, özürlü olan kızımıza Bayram sonrası için Genel Merkez olarak tedavilerinde yardımcı olmak üzere vedalaştık.

Genel Merkez ve 132 Şubemiz olarak Pandemi dönemine rastlayan Ramazan ayımızda her senekinden daha çok çalıştık, daha çok yardımda bulunduk.

Derneğimizi destekleyen, maddi, manevi katkılarıyla bizleri güçlendiren, yardımlarımızı çoğaltan, elimizi bereketlendiren , birimizi bin eden, bize güvenen DEĞERLİ BAĞIŞÇILARIMIZA EN DERİN MİNNET DUYGULARIMIZLA TEŞEKKÜR EDERİZ…

12.05.2021

Diğer Yazılar

Kağıthane

TYSD Kağıthane Şubemiz

Muş’un çok uzak bir köyüne ulaştık bu kez. Öğrencilerimiz utangaç, öğretmenimiz olması gerektiği gibi koruyucu . Ama yine de fotoğraflarımızı paylaşın sayfanızda diyerek bizlere gönderdi. 106 öğrencimize mont ve bot,

Haberler

TYSD Genel Merkezimiz Öğrencilerimize Tablet Armağan Etti

Uzaktan eğitime erişim sıkıntısı yaşayan evlatlarımıza tabletlerini, evlatlarımızın bu sorununu bizimle paylaşan ve vesile olan Dumlupınar Mahallesi Muhtarı Aslı Aslan aracığıyla çocuklarımıza ulaştırdık… İyi günlerde, sağlıkla kullansınlar.

Haberler

TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz

Zor günlerdeyiz; bir virüs tüm Dünya’yı, insanların sağlığını, yaşamlarını, ülkelerin ekonomilerini, eğitim ve sağlık sistemlerini ne çok zarara uğrattı… bir virüs ne çok canı aldı yaşamdan, doktor, sağlık çalışanı, genç,