TYSD Manisa Şubesi
TYSD’nin 91. , Şubemizin 76. kuruluş yılını dostlarımızla coşkuyla kutladık..Beraberce , başarıyla daha nice yıllara…
Diğer Yazılar
Sn. Necdet BAYRAKTAROĞLU, Yeni Kitabının Gelirini Derneğimize Bağışladı
Emekli Savcı, Yazar, Gönül İnsanı Sn. Necdet BAYRAKTAROĞLU’nun yeni kitabının konusu ‘Türk-İslam Kültüründe YARDIMSEVERLİK’. Büyük bir gönüllülük göstererek kitabının gelirini Türkiye Yardım Sevenler Derneği’ne bağışladığını kitabının önsözünde belirtmiş. Fox TV
TYSD Genel Merkezi ve 129 Şubemiz
Hayat Onlarla Güzel Dünyayı Sevgi ve iyilik yaşanılır kılacaktır… Barınaklarda, evlerde, sokaklarda hayatı bizlerle paylaşan, insanların bile birbirlerine zarar verdiği, öldürdüğü bu dünyada bizleri koşulsuza seven sevimli dostlarımızla tehlikesizce, çoluk,
TYSD Genel Merkez ve 132 Şubemizin 5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajı
“Şuna inanmak lazımdır ki, dünya üzerinde gördüğümüz her şey kadının eseridir.” Mustafa Kemal ATATÜRK MİNETTARIZ #5Aralıkkadınhaklarıgünü