TYSD Eskişehir Şubemizin Acı Kaybı
Derneğimizde 39 yıldır bilfiil emek veren Yönetim Kurulu Üyemiz, çok değerli çalışma arkadaşımız, vefalı dostumuz Nefise Gönül Angün arkadaşımızın ani kaybının derin üzüntüsü içerisindeyiz…
Cenaze namazı 16 Aralık Perşembe öğlen Konya Hz. Mevlana türbesi yanındaki Sultan Selim Camiinde kılınacak olup, Mevlana Türbesi karşısındaki Üçler Mezarlığına defnedilecektir…
Arkadaşımıza rahmet, kederli ailesine ve TYSD camiamıza başsağlığı dileklerimizle..
Mekânı cennet olsun.
16.12.2021
Diğer Yazılar
TYSD Eskişehir Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Şubemizin Olağan Genel Kurulunu başarıyla gerçekleştirdik. Derneğimizi her zaman destekleyen, yanımızda olan, çalışmalarımıza emek veren, Genel Kurulumuzda da bizleri yalnız bırakmayan Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanımız Sn. Ahmet Ataç’a, Üyelerimize, Dostlarımıza
TYSD Eskişehir Şubemiz “TYSD Suzan Gürcanlı Özel Eğitim Uygulama Okulu”muz Yine Birinci Oldu
TYSD SUZAN GÜRCANLI ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA OKULU’muz Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Materyal Geliştirme“ yarışmasında geçen yıl olduğu gibi bu yılda 1. oldu. Okulumuzu başarıyla temsil eden değerli
TYSD Eskişehir Şubemizin Bülteni
Şubemizin üyeleri için hazırlayıp gönderdiği son Bültenlerini sayfa takipçilerimizle de paylaşmak istedik… Şubemize, faaliyetlerimize emek ve destek veren Eskişehirli dostlarımıza teşekkür ederiz… Bülten; Kasım 2022 Genel Merkez ANKARA 1928 TYSD