Eskişehir Çocukları Unutmadı
Şubemiz bir bağışçımızın bağışladığı 4 adet mont ve 3 takım eşofmanı ES Çocuk Evi’ndeki ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtmıştır. Şubemiz ayrıca Eskişehir Ihlamurkent Lamia DAYANÇ İlköğretim Okulu’na 1 adet bilgisayar ve 1 adet projeksiyon cihazı almıştır. Ayrıca ES Çocuk Evi’ne ve Eskişehir Alpu Gündüzler Köyü İlkokulu’na birer adet projeksiyon cihazı alınmıştır. ES Çocuk Evi’ndeki 41 çocuğa spor ayakkabı ve bot alınmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Eskişehir Şubemiz Cumhuriyetimizin 100. Derneğimizin 95. Kuruluş Yılını Kutlamıştır
CUMHURİYETİMİZİN 100 Derneğimizin 95.Kuruluş Yılını kutlamak amacıyla düzenlediğimiz öğle yemeğimiz Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanımızın eşleri ve Şubemizin Onursal Başkanı Sn. Seyhan BÜYÜKERŞEN, TYSD Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT, TYSD Genel Sekreteri
TYSD Eskişehir Şubemize Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Tarafından Plaket Verildi
Milli Eğitim Bakanlığı ve Eskişehir Valiliği’nin ortak daveti ile Eskişehir’e eğitim konusunda katkı yapan hayırseverlere, iş insanlarına ve Sivil Toplum Kurulusu temsilcilerine Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından plaket verildi…
TYSD Eskişehir Şubemize Teşekkür Plaketi
Eskişehir Milli Eğitim Müdürü şehrimizdeki okullara yaptığımız yardımlardan dolayı Derneği’mize teşekkür plaketi sunmuşlardır.